Відбулася великопісна спільна сповідь і соборне служіння духовенства Другого Переяслав-Хмельницького благочиння2 березня 2018 р. з благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського, в храмі святого Архістратига Михаїла с. Хоцьки Переяслав-Хмельницького району, відбулася великопісна спільна сповідь і соборне служіння Божественної Літургії Передосвячених Дарів духовенством Другого Переяслав-Хмельницького благочиння. Очолив Богослужіння благочинний, протоієрей Геннадій Спатарь.

Після звершення Літургії, відбулося обговорення нагальних питань з життя парафій.