БРОВАРИ-ГОГОЛІВ. Духовенство і волонтери парафії апостола Іоанна Богослова відвідали дім престарілих2 січня 2018 року, напередодні свята Різдва Христового, з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, священики парафії св.Іоанна Богослова м.Бровари, разом з волонтерами-співробітниками відділу соціально-благодійницького служіння парафії, відвідали дім престарілих у селі Гоголів, Броварського району та передали для потреб будинку продукти харчування та речі першої необхідності.

Було відслужено молебень після якого всі, хто проживає у притулку, прийняли Таїнства Сповіді і Причастя.

Поблагословивши кожного, благочинний протоієрей Іоанн Мисів, подарував кожному іконки та святкові подарунки, привітавши усіх з наступаючим святом Різдва Христового, подякував опікунам за їх великий подвиг і побажав терпіння та Божої допомоги у нелегкій, але святій справі.