ЄРКІВЦІ. Священик привітав місцевий народний хор із 20-річчям

ЄРКІВЦІ. Священик привітав місцевий народний хор із 20-річчямНастоятель храму святого Архистратига Михаїла села Єрківці Переяслав-Хмельницького району протоієрей Леонід Смаглюк взяв участь у святковому заході з нагоди 20-ти річчя народного хору "Калиньнька" села Єрківці.

Привітавши ювілярів благословив їх іконою та побажав творчих злетів. Примітним є те що художнім курівником хору є сільський голова Кондратенко Катерина Вікторівна яка на протязі 20 років обіймає цю посаду, та не пропускає жодного богослужіння в храмі, прославляющи Господа своїм чудовим голосом разом з членами колективу "Калинонька". Такий подвижницький спосіб життя є прикладом для наслідування всім людям доброї волі. Да примножить Господь роки життя цих добрих людей!