Відбулися збори та сповідь духовенства Яготинського благочиння

Відбулися збори та сповідь духовенства Яготинського благочиння25 грудня з благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського та Броварського в Свято-Покровському храмі м. Яготин відбулися збори та сповідь Яготинського благочинняя.

Збори очолив благочинний протоієрей Рустік Романій. На зборах благочинний доніс до духовенства інформацію відносно документів Архієрейського Собору РПЦ та роздав публікацію митрополита Антонія (8 ГЛАВНЫХ ВОПРОСОВ О ЦЕРКОВНОМ БРАКЕ: О ПРЕПЯТСТВИЯХ К СОВЕРШЕНИЮ ВЕНЧАНИЯ, НЕДЕЙСТВИТЕЛЬНОМ БРАКЕ, КРОВНОМ И ДУХОВНОМ РОДСТВЕ).

У ході зборів духовенство розглянуло поточні питання та окреслило основні напрямки роботи парафій на майбутній рік. По завершенні зборів відбулася сповідь духовенства. Сповідь очолив духівник Яготинського благочиння протоієрей Сеогій Кисильов.

Відбулися збори та сповідь духовенства Яготинського благочинняВідбулися збори та сповідь духовенства Яготинського благочиння