ДЕРНІВКА. Освяченно пам’ятного хреста полеглим борцям за волю України

ДЕРНІВКА. Освяченно пам’ятного хреста полеглим борцям за волю УкраїниВ суботу 2 грудня 2017 року було похмуро, падав дощ і температура повітря геть не вказувала на те, що то був другий день зими. Попри дощову погоду кілька десятків чоловік поблизу села Дернівка Баришівського району, на роздоріжжі між Березанським та Лукашівським напрямками, зібралися на урочисту подію -  встановлення та освячення пам’ятного хреста полеглим борцям за волю України.

Хрест встановлений з ініціативи сільського голови села Дернівка при підтримці районних патріотичних організацій. Чин освячення хреста звершили священики Баришівського благочиння: протоієрей Любомир Біляк, благочинний церков Баришівського округу і священик Димитрій Прокопенко, настоятель Дернівського храму святого рівноапостольного князя Володимира Великого.