ПЕРЕМОГА. Освячено каплицю на честь святого апостола Іоанна Богослова

ПЕРЕМОГА. Освячено каплицю на честь святого апостола Іоанна Богослова22 листопада 2017 року в селі Перемога Баришівського району поблизу кладовища, яке знаходиться в місцевості "Березняк", з благословення Високопреосвящейннішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського, було звершене освячення каплиці на честь святого апостола Іоанна Богослова. Ктитором каплички став фермер Василь Іванович Беззубий, бажаючи в такий спосіб вшанувати пам'ять своїх рідних, які спочивають на тому кладовищі. Відтак тепер зможуть усі бажаючі в каплиці помолитися за упокій своїх спочилих родичів.

Чин освячення каплиці очолив благочинний церков Баришівського церковного округу протоієрей Любомир Біляк, якому співслужили священики району. Після завершення освячення благочинний звернувся з подячним словом до ктитора Василя Івановича Беззубого і до всіх, хто допоміг йому втілити благий задум. "Тепер ваш куток Березняк буде мати свою святиню, де не лише можна здійснювати заупокійні молитви, але, при будь-якій нагоді, зібратися разом зі своїм настоятелем для спільної молитви", -  підсумував отець Любомир.

ПЕРЕМОГА. Освячено каплицю на честь святого апостола Іоанна Богослова

ПЕРЕМОГА. Освячено каплицю на честь святого апостола Іоанна БогословаПЕРЕМОГА. Освячено каплицю на честь святого апостола Іоанна БогословаПЕРЕМОГА. Освячено каплицю на честь святого апостола Іоанна Богослова

March 2024