ЄРКІВЦІ. Парафія на честь святого Архістратига Михаїла відзначила своє храмове свято та 20-річчя священства настоятеля21 листопада парафія на честь святого Архістратига Михаїла села Єрківці Переяслав-Хмельницького району відзначила своє храмове свято урочистою Божественною Літургією, яку очолив благочинний першого Переяслав-Хмельницького благочиння архимандрит Ніл (Семенець). Йому співслужили настоятель храму протоієрей Леонід Смаглюк та духовенство благочиння.

За Божественною Літургією співали студенти музичного інституту ім. Глієра та народний аматорський хор "Сік Землі" з села Лишня Макарівського району. Отець Ніл привітав настоятеля з 20-ти річчям священницького служіння та подарував ікону святителя Миколая Чудотворця та букет троянд, подякувавши йому за понесені труди на благо свтої Церкви.

Після Літургії святкування продовжилося в недільній школі концертом та загальною трапезою.