ПАСІЧНА. У Свято-Духівській парафії відкрито недільну школу (+відео)

ПАСІЧНА. У Свято-Духівській парафії відкрито недільну школу (+відео)3 вересня 2017 року у с. Пасічна Баришівського благочиння відбулося відкриття недільної школи при Свято-Троїцькому храмі. На молебень до храму зібралась велика кількість малечі з батьками. Звершивши молитву на діток чекав сюрприз. Молодіжка яка також активно функціонує при храмі влаштувала справжнісіньке свято для малечі. Повчальні сценки, майстер-класи, ігри та цікавий і веселий квест по закінченню якого був організований солодкий стіл. В чудовому настрої дітки розійшлися по домівках. Проте на цьому святковий день не закінчився, а продовжився для старшокласників та студентів котрі є учасниками молодіжного руху "Кіріос". Молодь організувавшись зготувала на вогнищі смачний куліш, а настоятель храму протоієрей Іоанн Омельчук влаштував кіногалявину.

Провівши останні приготування перед навчальним роком визначилась точна кількість учнів недільної школи, їх кількість складає 25 діток. Молодіжка у складі 10 старшокласників та студентів.