СВІТИЛЬНЯ. Священик відвідав з пасхальною радістю районну лікарню

СВІТИЛЬНЯ. Священик відвідав з пасхальною радістю районну лікарню6 квітня 2017 року настоятель Свято-Михайлівського храму с. Світильня ієрей Максим Молотков після нічного пасхального богослужіння та освячення пасок у своєму приході поїхав з пасхальною радістю в Броварську районну центральну лікарню. Там, вперше за час існування лікарні був відслужений пасхальний молебень, під час якого співали студенти-семінаристи з Киево-Печерської Лаври та відбулось освячення пасок.

Отець Максим привітав усіх присутніх працівників БЦЛ та всіх хворих, які за станом здоров'я не змогли побувати на пасхальному богослужінні, з найвеличнішим святом Воскресіння Христового. Скільки було радості і навіть в деяких особливо хворих людей сліз, які доклали великих зусиль щоб потрапити на цей молебень, адже пересувались на інвалідних візках, а деяких медперсонал привіз на молебень. Вперше, з початку її існування в лікарню ієреєм Максимом був доставлений благодатний вогонь, який є предвісником пасхального свята. Відслуживши пасхальне богослужіння, отець Максим привітав всіх зі світлим святом. Усім присутнім батюшка побажав Божої допомоги, та побажав щоб Воскресіння Христове завжди зігрівало наші душі, щоб ми всі пам'ятали, що по Своїй любові до нас, людей, Господь прийняв хресну смерть і воскрес. Велику подяку виразив отець Максим і головному лікарю БЦРЛ Багнюку Валентину Віталійовичу за його турботу та можливість духовної підтримки як працівників, так і хворих.