ПЕТРОПАВЛІВСЬКЕ. Пасхальний концерт вихованців недільної школи Петропавлівського храму16 квітня у день Світлого Воскресіння Христового, у храмі Святих апостолів Петра і Павла с. Петропавлівське другого Бориспільського благочиння, було звершено Пасхальне нічне богослужіння, яке звершував настоятель храму протоієрей Василій Бринзей.

Ввечері, о 17-00 була звершена Пасхальна Вечірня, після якої у храмі відбувся святковий концерт, в якому взяли участь вихованці недільної школи Петропавлівського храму. Діти підготували святкову виставу присвячену Воскресінню Христову.

По закінченню святкового концерту, настоятель храму о. Василій привітав всіх присутніх та подякував тим хто підготував та провів це свято і вручив солодкі подарунки усім дітям присутнім в храмі.