БРОВАРИ. Парафія святого апостола Іоанна Богослова передала повний автобус гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки3 лютого 2017 р., благочинний Другого Броварського округу протоієрей Іоанн Мисів, разом із активом парафії, передали волонтерам з Броварської міської ради повний автобус гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки, які зараз перебувають у дуже складних умовах у зв’язку з постійними обстрілами. Перед благодійною акцією отець Іоанн відслужив молебень за припинення кровопролиття на українській землі, дарування миру та збереження життя і здоров’я воїнів нашої Батьківщини. Цей молебень звершується у храмі кожної середи та п’ятниці від самого початку збройного конфлікту на Сході України.

Вже найближчими днями від Міськради, де організовано пункт збору допомоги, у постраждале місто вирушить вантажний автомобіль з речами першої необхідності: продуктами харчування, теплим одягом, медикаментами та речами першої необхідності. Спішімо робити добро!