СВІТИЛЬНЯ. Священик звершив чин Великого освячення води в районній лікарні

СВІТИЛЬНЯ. Священик звершив чин Великого освячення води в районній лікарні19 січня 2017 року на свято Хрещення Господнього з дозволу благочинних м. Броварів настоятель Свято-Михайлівського храму с. Світильня звершив велике освячення хрещенської води в центральній Броварській районній лікарні. На освяченні співав квартет з Києво-Печерської Лаври, вихованці Київської духовної академії та семінарії.

По закінченню водосвятного молебню отець Максим привітав усіх зі святом. Він наголосив у своїй проповіді, що лікарня є цілителькою наших тілесних недугів, а церква є  цілителькою недугів духовних. І добре, коли й ті, і інші трудяться над зціленням та видужанням людей від їхніх недугів. А свята вода, освячена в цей день, є цілющою як для тіла, так і для душі. Проте за однієї умови: вода для оздоровлення тіла та очищення душі приймається з вірою. Подякував отець Максим і лікарям за турботу про хворих, пообажав їм помочі Божої в їхній справі.

Після молебню отець Максим обійшов всі палати лікарні та окропив хворих свяченою водою, бажаючи їм одужання, а лікарям – терпіння і сил в їхніх трудах.

СВІТИЛЬНЯ. Священик звершив чин Великого освячення води в районній лікарніСВІТИЛЬНЯ. Священик звершив чин Великого освячення води в районній лікарніСВІТИЛЬНЯ. Священик звершив чин Великого освячення води в районній лікарніСВІТИЛЬНЯ. Священик звершив чин Великого освячення води в районній лікарні

March 2024