Священики Баришівського благочиння відвідали військову частину

Священики Баришівського благочиння відвідали військову частинуВ п'ятницю 20 січня 2017 року, з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, священики Баришівського благочиння відвідали військову частину Національної гвардії, місце дислокації якої в Бориспільському районі.

Після того, як священиків ознайомили з побутом гвардійців в приміщені новозбудованої казарми був звершений заздравний молебень, який очолив благочинний церков Баришівського церковного округу протоієрей Любомир Біляк. Після молебну благочинний звернувся до присутніх захисників Вітчизни з повчальним словом, приводячи на пам'ять велику кількість святих, які були теж воїнами, але для яких християнська мораль була понад усе. Потім о. Любомир покропив освяченою Хрещенською водою гвардійців і їхню казарму.Священики одягли на воїнів-строковиків натільні хрестики, вручили ікони і поспілкувалися на патріотичну тему. Також протоієрей Любомир передав кошти, зібрані священиками, для організації дозвілля військовослужбовців.

Разом з благочинним протоієрем Любомиром Біляком військову частину відвідали: прот. Василій Степанчук, прот.Олександр Ярмольчик та прот. Павло Лисенко, а також хористи з Свято-Успенської церкви смт Баришівки.

March 2024