ПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Відбулися збори духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочиння17 жовтня 2016 року з благословення Його Високопреосвящнества Високопреосвященнійшого Антонія, митрополита Бориспільського та Броварського в Свято-Троїцькому храмі м.Переяслав-Хмельницький відбулися збори духовенства Першого Переяслав-Хмельницького благочиння.

На зборах духовенства благочинний архімандрит Ніл(Семенець) проінформував присутніх про засідання парафіяльної ради Бориспільскої єпархії та надав інформацію стосовно питань розглянутих на парафіяльній раді.

Духовенство благочиння було проінформовано з таких питань:

1.Про необхідність термінових внесень змін до Статутів парафій, відповідно до чинного законодавства України.
2.Про необхідність заміни Святих Антимінсів.
3.Зібрання обговорило та прийняло рішення по кількості екземплярів підписки «Церковної православної газети» по благочинню.
Прийнято рішення виписати газети у міські школи, гімназію, університет, ліцей-інтернат та адміністрації міста та району.
4.Благочинний звернув увагу присутніх про необхідність ведення фінансових документів на парафіях.
5.Було нагадано про придбання церковних свічок та предметів церковного вжитку тільки зі складу Київської метрополії.
6.Наголошувалося на необхідності посилення соціального служіння потребуючим людям.

Від імені керуючого єпархією митрополита Бориспільського та Броварського Антонія, ректора Київських духовних шкіл, архімандрит Ніл(Семенець) висловив подяку духовенству благочиння за зібрані продукти харчування для Київських духовних шкіл.

March 2024