СВІТИЛЬНЯ. Настоятель привітав педагогів із професійним святом

СВІТИЛЬНЯ. Настоятель привітав педагогів із професійним святом30 вересня 2016 року настоятель Свято-Михайлівського храму с. Світильня ієрей Максим Молотков був запрошений до Світильнянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» на святкування Дня вчителя.

На початку свята до слова був запрошений сільський голова Кругляк Олександр Володимирович, який, до речі, у цьому навчальному закладі пропрацював директором аж 25 років. Далі слово надали і отцю Максиму, який насамперед привітав усіх присутніх зі святом Віри, Надії та Любові, яке співпало з професійним святом вчителів. Настоятель церкви побажав директору школи Решотко Тетяні Миколаївні та всім учителям міцного здоров'я і Богожого благословення у їхній нелегкій праці служіння суспільству, становлення та розвитку особистостей у дітях. З нагоди професійного свята о.Максим подарував кожному з учителів ікони Присвятої Богородиці та Святих угодників Божих.

Після привітань відбувся святковий концерт, який підготували учні школи для своїх вчителів та всіх присутніх.