Кліриків і мирян єпархії нагороджено за участь в організації Всеукраїнської Хресної ходи миру, любові та молитви за Україну8 вересня у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці Києво-Печерської Лаври Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній нагородив духовенство і мирян Бориспільської єпархії, які взяли участь в організації Всеукраїнської Хресної ходи миру, любові та молитви за Україну.

Владика Антоній, вручаючи ордени та грамоти, подякував клірикам та мирянам, які організовували прийом, забезпечували нічліг і харчування паломників.

Нагадаємо, що молитовна хода з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія розпочалася 9 липня на заході України — зі Свято-Успенської Почаївської Лаври, а 3 липня на сході України — зі Свято-Успенської Святогірської Лаври. Метою Ходи була

Східне "крило" Хресної ходи увійшло у межі Бориспільської єпархії 22 липня. Маршрут молитовної ходи проходив до Києва через Яготин, Березань, Лебедин, Бориспіль.

Декілька тисяч вірних Бориспільської єпархії на чолі із духовенством взяли участь у хресному ході та помолитися за Україну. Не зважаючи на організовані провокації і перепони, які чинили націоналісти, учасники Хресної ходи 26 липня дісталися до Києва і 27 липня взяли участь у святковому молебні на Володимирській гірці та Хресній ході вулицями Києва на честь Хрещення Русі.