Духовенство Бориспільської єпархії взяло участь у святкуванні 25-ї річниці Незалежності України в Броварах24 серпня Київська обласна державна адміністрація провела в Броварах святкові заходи з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

У святкуванні взяли участь Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Дмитрович Мельничук, представники влади, духовенства різних конфесій та численні гості з усіх районів Київщини.

З благословення керуючого Бориспільської єпархії митрополита Бориспільського і Броварського Антонія у складі офіційної делегації від Української Православної Церкви святковий захід взяли участь секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук та благочинний Першого Броварського благочиння протоієрей Олександр Левчук.

Преосвящениий Миколай, єпископ Васильківський вікарій Київської Митрополії, який очолив делегацію, від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія привітав усіх присутніх із 25-ю річницею Незалежності України, побажав Україні і українському народові миру та процвітання.

Також, єпископ Миколай та протоієрей Костянтин Пилипчук передали Голові Київської обласної державної адміністрації Максиму Дмитровичу Мельничуку подячного листа від Предстоятеля Української Православної Церкви за сприяння у проведенні Всеукраїнської Хресної ходи — ходи миру, любові та молитви за Україну по Київській області.

За матеріалами сайту www.mitropolia.kiev.ua

March 2024