СВІТИЛЬНЯ. Парафіяни звершили паломництво Західною Україною

СВІТИЛЬНЯ. Парафіяни звершили паломництво Західною Україною24 липня після закінчення святкового недільного богослужіння настоятель Свято-Михайлівского храму села Світильня Броварського району іерей Максим Молотков пазом зі своїми прихожанами звершив паломницьку поїздку по святим місцям Західної України. Більшою частиною паломників були вчителі місцевого НВК. Прочани відвідали Корецький жіночий монастир, де мали змогу помолитись та приложитись до місцевих святинь. Монахині розповіли про свою обитель. Потім відвідали Почаївську Свято-Успенську Лавру, де помолилися і приклалися до чудотворної ікони Божої Матері Почаївської та помолилися біля преподобних Іова та Амфилохія Почаївських.

На зворотньому шляху паломники заїхали помолитися в Свято-Троїцький Межирицький монастир та Свято-Покровський жіночий монастир смт Гоща. Паломники полякували отцю Максиму за велику молитвенну подорож, яка для багатьох була першою. У відповідь отець Максим побажав прочанам, щоб та Божа благодать, до якої вони мали змогу долучитись під час паломництва, завжди перебувала зними, а вони завжди йшли вірним шляхом очищення та спасіння душі.