Бориспільська міськрада заборонила проходження Всеукраїнського Хресного ходу через містоСьогодні, 22 липня, на позачерговій сесії Бориспільської міськради більшістю голосів присутніх депутатів було прийнято рішення заборонити проходження релігійної колони через місто.

«Сьогоднішнє засідання було дуже гучним, – розповідає намісник Бориспільського чоловічого монастиря на честь Ікони Божої Матері «Живоносне джерело» архімандрит Спиридон (Ходанич), який був присутній у залі. – Нам не давали сказати ані слова, викрикуючи звичні гасла про «геть московського попа». Просив присутніх у залі віруючих не піддаватися на провокації. Читати «Богородице, Діво, радуйся».

Віруючі Бориспільського району подали меру міста Звернення з проханням дозволити пройти Хресному ходу (було зібрано 3 894 підписів). Електронна петиція на офіційному сайті міськради на підтримку ходу набрала більше 300-х голосів (на момент написання новини електронна петиція № 000005 видалена). Петиція про заборону Хресного ходу № 000004 набрала 241 голос (при необхідних 250-ти).

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:

Про заборону Хресного ходу в Борисполі: народ ніхто не почув (+відео)

Всеукраїнський хресний хід зустріли у Бориспільській єпархії (+відео)

БОРИСПІЛЬ. Більш ніж 3500 вірян Бориспільщини виступили за проведення хресної ходи (+відео)

Чому хреcну ходу не хотіли пускати в Бориспіль?

Віруючі Борисполя за проведення Всеукраїнської хресної ходи через місто

На сайті Бориспільської міської ради тиває збір підписів на підтримку Всеукраїнської хресної ходи через місто Бориспіль

Церква благословляє учасників хресної ходи нести лише хоругви, розп’яття і ікони – Керуючий справами УПЦ

Всеукраїнський хресний хід за мир в Україні проходитиме через Бориспільську єпархію