Березанці звершили паломництво до святинь Одеси

Березанці звершили паломництво до святинь ОдесиЗ благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, віруючі міста Березані вклонилися святиням Одеської землі. До паломницької групи увійшли прихожани трьох міських храмів - Благовіщенського, Успенського й Михайлівського, та слухачі катехізаторських курсів. Очолив паломництво благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко).

Подібні паломництва в літній період вже протягом трьох років стали традиційними при Свято-Благовіщенському храмі міста.

Як завжди, паломництво почалося із молебню у Благовіщенському храмі о 04.30 ранку 29 червня, після чого віруючі відправилися в дорогу. Цього дня паломники відвідали храми міста Білгород-Дністровський та вклонилися кровоточивому образу Спасителя в селищі Шабо.

Наступного дня група разом із отцем Назарієм молилася за уставним богослужінням у Іверському монастирі Одеси, під час якого всі приступили до причастя Святих Тіла і Крові Христових. Потім паломники відвідали Іллінський, Пантелеймонівський, Успенський та Архангело-Михайлівський монастирі міста, Преображенський кафедральний та Троїцький грецький собори, де вклонилися мощам преподобного Гавриїла Афонського, преподобного Кукші Одеського, святителя Інокентія Херсонського, священномученика Григорія V, патріарха Константинопольського та іншим святиням.

1 липня 2016 року, у п’ятницю, паломники зранку молилися за акафістом перед чудотворним Касперовським образом Божої Матері в Успенському кафедральному соборі Одеси. Після акафіста була звершена святкова Божественна Літургія на честь дня пам’яті праведного Іони Одеського.

Завершилося паломництво подячним молебнем.

March 2024