ЛУК'ЯНІВКА. На Вознесіння Господнє у древньому селі парафія відзначила престольне святоНа півночі Баришівського району, розташоване старовинне село Лук'янівка. Перша документальна згадка про село припадає на першу половину XVII сторіччя. Мальовнича природа, родючі ґрунти, чисте повітря і сучасні комунікації приваблюють все більше і більше людей, які приїжджають сюди на постійне проживання та відпочинок. В селі вже друге сторіччя височіє православний храм - місце, куди люди приходять зі своїми радощами та скорботою, у якому вже понад 135 років возноситься молитва до Господа за живих і спочилих.

9 червня 2016 року на престольне свято - Вознесіння Господнє священики сусідніх парафій з'їхалися на спільну молитву до Лук'янівської церкви.  Водосвятний молебень очолив благочинний церков Баришівського церковного округу протоієрей Любомир Біляк. Після молебну прихожани з духовенством звершили хресну ходу навколо храму. На завершення урочистостей протоієрей Любомир привітав присутніх зі святом Вознесіння Господнього. У вітальному слові благочинний закликав присутніх єднатися навколо храму і настоятеля. "Ось ці десять днів, які нас відділяють від свята П’ятидесятниці, давайте дійсно, дорогі у Христі брати і сестри, проведемо в молитві й очікуванні сповнення цієї обітниці. Немов би разом з апостолами у горниці прославляймо воскреслого Христа, Який Вознісся у славі на небеса, і очікуємо сповнення Його обітниці, через яке прийде до нас освячення і відкриє нам дорогу до вічного життя", - завершив своє вітальне слово протоієрей Любомир.

March 2024