СВІТИЛЬНЯ. Священик організував для місцевих освітян паломницьку поїздку

СВІТИЛЬНЯ. Священик організував для місцевих освітян паломницьку поїздку29 травня 2016 року настоятель Свято-Михайлівскої парфії села Світильня Броварського району іерей Максим Молотков разом із колективом вчителів місцевої школи на чолі з директором, здійснили паломницьку подорож в урочища "Кипяче" де знаходиться чоловічий монастир на честь Казанської ікони Божої Матері та до святого джерела, що знаходиться поруч. Після молитви та купання в джерелі паломники відвідали чернече кладовище після чого відправилися в жіночий монастир на честь Афонської ікони Божої Матері що в селі Чоповичі Малинського району Житомирської області.

В жіночому монастирі паломників зустріла настоятелька ігуменя Єкатерина. З благословення матінки ігумені місцева монахиня розповіла освітянам про  монастир та святині що в ньому знаходиться. Після екскурсії по монастирю матушка ігуменя запросила всіх відвідати трапезу. Подякувавши матушкам за теплий прийом, в духовному піднесенні, паломники відправились додому. По приїзді додому освітяни подякували отцю Максиму за духовну радість, що відчули, і користь, яку отримали під час поїздки, адже для багатьох вона була першою.