ПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Недільна школа Свято-Троїцької церкви привітала парафіян пасхальним концертом "Славлю Великодня День"

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМ. Недільна школа Свято-Троїцької церкви привітала парафіян пасхальним концертом 8 травня 2016р., в неділю Антипасхи, після Божественної літургії недільна школа Свято-Троїцької церкви м.Переяслав-Хмельницький привітала парафіян Пасхальним концертом "Славлю Великодня День".Дітки порадували присутніх виконанням Пасхальних віршів та пісне співів, виконанням музичних номерів та українських народних пісень.

Настоятель храму архімандрит Ніл (Семенець) і парафіяни щиро подякували викладачам парафіяльної школи Пагер Валентні Теофілівні та Вікторії Олександрівні Дерій та юним прихожанам за святковий концерт. Виконавці концерту отримали від настоятеля Пасхальні подарунки.