БРОВАРИ. Іоано-Богословська парафія відвідала дім пристарілих у селі Гоголів

БРОВАРИ. Іоано-Богословська парафія відвідала дім пристарілих у селі ГоголівПо благословенню митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, в рамках пасхальної акції “Кожний день Світлої седмиці Христу – “Сонцю Правди” присвятимо!" у світлу суботу, настоятель Іоано-Богословської парафії міста Броварів благочинний Другого Броварського округу, протоієрей Іоанн Мисів, разом із кліром та волонтерами-співробітниками відділу соціально-благодійницького служіння парафії, відвідали дім пристарілих у селі Гоголів, Броварського району та передали для його потреб продукти харчування. Усі 12 чоловік, які проживають в притулку, прийняли Таїнства Сповіді і святого Причастя. Це було самою великою Пасхальною радістю і хвилюючим моментом для немічних людей.

Священики поспілкувався на духовні теми з літніми людьми, які потребують доброго слова співчуття і просто людської участі у їхньому житті.

Благочинний подякував опікунам за їх великий подвиг і побажав їм Божої допомоги у святій справі. Всі отримали пасхальні подарунки та привітання зі Світлим святом Пасхи Христової, побажавши терпіння, кріпості душевних і тілесних сил та Божої ласки.

Люди, в свою чергу, подякували за увагу та допомогу, яка так необхідна усім, особливо літнім та одиноким.

March 2024