ЖОВТНЕВЕ. Відбулися сповідь та збори духовенства Другого Переяслав-Хмельницького благочиння22 березня 2016 р. з благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського, в Покровському храмі с. Жовтневе Переяслав-Хмельницького району, відбулися сповідь та збори духовенства Другого Переяслав-Хмельницького благочиння. Очолив зібрання благочинний, протоієрей Геннадій Спатарь.

Благочинний проаналізував завдання, які стоять нині перед кожним священнослужителем, наголосивши на розвитку соціального служіння і активної праці духовенства на парафіях та питання богослужіння під час Великого посту.