СВІТИЛЬНЯ. Священик організував паломницьку поїздку в Києво-Печерську Лавру для учнів сільської школи24 березня 2016 року настоятель Свято-Михайлівської парафії села Світильня Броварського району ієрей Максим Молотков разом із  вчителем місцевої школи Кругляк Аллою Віталіївною ознайомили дітей загально-освітньої школи села Світильня з найбільшою святинею православ'я - Києво-Печерської Лаврою. Молоді паломники побували в монастирських храмах та печерах, де побачили мощі преподобних і навіть ознайомилися з життям деяких святих.

Було приємно дивитись, як деякі дітки затримувались біля ікон і молилися біля рак з мощами. Діти побували також і в музеях, що знаходяться на території верхньої Лаври. Тут діти мали змогу поспілкуватися з творцем великих творінь, що знаходяться в музеї мініатюр - Сядристим Миколою Сергієвичем. Майстер розповів про свої роботи. Після відвідин Лаври учні прогулялися вулицями столиці України.

Організатори паломництва щиро завдячують за фінансову підтримку директору ТОВ "Волошкове Поле" Павлу Євгенійовичу.