БЕРЕЗАНЬ. Заупокійна молитва за воїнами інтернаціоналістами

БЕРЕЗАНЬ. Заупокійна молитва за воїнами інтернаціоналістами14 лютого у Свято-Успенському храмі м. Березань благочинний Березанського округу ієромонах Назарій (Омеляненко) у співслужінні настоятеля храму ієрея Димитрія Бондара та диякона Симеона Шиян звершили заупокійну літію за воїнами-інтернаціоналістами напередодні річниці виводу радянських військ із Афганістану.

За богослужінням молилися заступник Березанського міського голови Хруль Р. М., члени Березанської афганської спілки та прихожани.

Звертаючись до присутніх, отець Назарій закликав до заупокійної молитви за спочилими та до молитви за припинення бойових дій на території нашої Вітчизни. Вкінці до могил воїнів-афганців були покладені квіти.