Просимо допомогти священику справитися з хворобою!

Просимо допомогти священику справитися з хворобою!Тривожна новина надійшла з Другого Вишгородського благочиння - вже декілька днів лікарі борються з двустороннім запаленням легенів у протоієрея Олександра Попова, настоятеля храму на честь пророка Іллі села Лебедівка Вишгородського району.

Минулого тижня у батюшки Олександра спостерігалося тривале підвищення температури і тільки в суботу лікарі виявили тяжке захворювання - пневмонію, двостороннє запалення легенів. Одразу священика госпіталізували в одну із клінік міста Києва. Протягом тижня медичний персонал інтенсивно боровся за виведення отця Олександра з тяжкого стану. Наразі здоров'я батюшки дещо поліпшилося, проте він ще дихає через кисеневу маску. Тривале лікування забирає багато фінансових ресурсів, духовних і фізичних сил у сім'ї та парафії. Тому сім'я Попових просить людей доброї волі підтримати молитвами та фінансово.

Номер карти Приватбанку: 5168 7572 1131 0885 (отримувач Попова Галина Олександрівна)

тел. 095 487 40 82 (дочка Попова Галина)