БРОВАРИ. Відбулися збори духовенства Першого Броварського благочиння

БРОВАРИ. Відбулися збори духовенства Першого Броварського благочинняЗ благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського та Броварського, керуючого Бориспільською єпархією, 11 грудня 2015 року в Петропавлівській парафії міста Бровари відбулися збори духовенства Першого Броварського благочиння. Очолив засідання благочинний протоієрей Олександр Левчук.

На зборах благочинний звернув увагу священиків на важливість соціального і благодійного служіння в парафіях. Також були розглянуті питання підписки парафіями офіційного вдання УПЦ «Церковної православної газети» на 2016 рік, збору благодійної допомоги для військовослужбовців та нужденних в зоні АТО, співпраці з волонтерами, роботи з молоддю. Наостанок благочинний попросив священиків посилити молитви за Церкву та за мир Україні.

БРОВАРИ. Відбулися збори духовенства Першого Броварського благочинняБРОВАРИ. Відбулися збори духовенства Першого Броварського благочиння