Вітаємо ювілярів-священиків грудня!

Вітаємо ювілярів-священиків грудня!У грудні 2015 року ряд кліриків Бориспільської єпархії відзначають ювілеї служіння у священному сані.

12 грудня 5-ту річницю дияконської хиротонії відзначає протоієрей Віталій Мазурков настоятель храму на честь святителя Миколая с. Жукин (Вишгородський район)

18 грудня 10-ту річницю дияконської хиротонії відзначає протоієрей Сергій Мироненко настоятель храму Покрова Божої Матері с. Літки (Броварський район)

18 грудня 20-ту річницю дияконської хиротонії відзначає протоієрей Андрій Кучмет настоятель храму Покрова Божої Матері с.Воропаїв (Вишгородський район)

19 грудня 20-ту річницю священицької хиротонії відзначає протоієрей Олексій Борисенко настоятель Свято-Вознесенського храму с.Лук`янівка (Баришівський район)

19 грудня 20-ту річницю священицької хиротонії відзначає протоієрей Андрій Кучмет настоятель Свято-Покровського храму с.Воропаїв (Вишгородський район)

22 грудня 15-ту річницю священицької хиротонії відзначає протоієрей Володимир Латинник настоятель Свято-Михайлівського храму с. Шевченкове (Броварський район)

24 грудня 15-ту річницю священицької хиротонії відзначає ієрей Василій Кость настоятель храму святителя Миколая с.Бзів (Баришівський район)

24 грудня 15-ту річницю священицької хиротонії відзначає протоієрей Володимир Нанівський храму на честь св. Параскеви П’ятниці с. Вовчків (Переяслав-Хмельницький район)

25 грудня 10-ту річницю священицької хиротонії відзначає протоієрей Сергій Богодєєв клірик храму Покрова Божої Матері м. Яготин

Дорогі отці! Молитовно бажаємо Вам і Вашим духовним чадам миру і благополуччя, невичерпних сил для служіння біля Престолу Божого, ревноcті пастирської, любові та розуміння. Многая літа!!!