СТРОКОВА. Вперше після капітального ремонту в храмі відбулося богослужіння та представлено нового настоятеля9 жовтня 2015 року в храмі святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, в селі Строкова Переяслав-Хмельницького району, було проведено святкове соборне богослужіння, яке очолив благочинний 2-го Переяслав-Хмельницького благочиння протоієрей Геннадій Спатарь. В богослужінні прийняли участь 8 священників з обох Переяслав-Хмельницьких благочинь та благочинний Згурівського благочиння протоієрей Василій Прохорець.

В цей святковий день відбулося відкриття храму після капітального ремонту, який було здійснено завдяки допомозі Яреми Віталій Григоровича, Яреми Олександра Григоровича, Яреми Володимира Сергійовича, Жука Миколи Васильовича та місцевих селян.

Після богослужіння протоієрей Геннадій Спатарь відрекомендував громаді села новопризначеного настоятеля храму ієрея Володимира Гонтара та подякував за тривалу службу колишньому настоятелю – протоієрею Геннадію Невмитому.