ПОДІЛЛЯ. При храмі села традиційно в період літніх канікул діє православний дитячий табірВ період літніх шкільних канікул 2015 року при Свято-Покровському храмі села Поділля діє православний дитячий табір. Ідея створення табору належить настоятелю храму протоієрею Олександру Губенку, котрий багато років опікується місцевою парафією. Його трудами при храмі також діє Недільна школа. Цього року в організації табору допомогла Бурдун Світлана Олександрівна.

Робота табору організована у поєднанні різних форм: молитви, гри, відпочинку, духовного виховання. Проводяться мастер-класи, походи. Подібне дозвілля для дітей вже стало традиційним у період літніх канікул для Поділля.