ЯГОТИН. Благочинний відвідав парафії Яготинського району

ЯГОТИН. Благочинний відвідав парафії Яготинського району11 липня, з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, благочинний Яготинського району протоієрей Рустік Романій здійснив візит до храмів Яготинського округу.

Під час відвідування благочинний поспілкувався з кожним настоятелем храму та ознайомився з організацією церковно-парафіяльного життя громад.

Під час зустрічей протоієрей Рустік довів до відома священників інформацію щодо відзначення 1000-річчя преставлення рівноапостольного князя Володимира, згідно із програмою святкування, яку було прийнято на Священному Синоді Української Православної Церкви 24 червня 2015 року.

На завершення благочинний ознайомився з продовженням будівництва Успенського храму у с. Жоравка.