ВИШГОРОД. До 1000-ліття памяті святих благовірних князів Бориса та Гліба видано святковий буклетПо благословенню керуючого Бориспільскою єпархією митрополита Антонія в Борисоглібській парафії міста Вишгород виданий святковий буклет до 1000-ліття памяті великих покровителів Бориспільскої єпархії та всієї нашої країни святих благовірних князів Бориса та Гліба, які власним прикладом показали всім нащадкам шлях братерської любові, шлях до єдності та миру.

Під час святкування 15 травня 2015 року віруючим із усієї Бориспільскої єпархії, які прибули на свято були подаровані буклети в подарункових кульках із святою водою в кількості 2,5 тис. екземплярів.

Сподіваємось, що вірні православної церкви наслідуватимуть у своєму житті подвиг любові та своїм сусідам та друзям будуть розповідати про цей величний приклад наших предків.

Переглянути видання