ЯГОТИН. Зібрання духовенства Яготинсько округу

ЯГОТИН. Зібрання духовенства Яготинсько округу30 березня 2015 р. з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, у храмі на честь Покрови Божої Матері м.Яготин, відбулася загальна сповідь духовенства Яготинського благочиння. Приймав сповідь духівник благочиння протоієрей Сергій Кисильов. По завершенні сповіді були піднесені молитви до Божої Матері та Преподобного Олексія, чоловіка Божого за мир і злагоду в Українській Державі.

Після сповіді відбулися збори духовенства, які провів благочинний Яготинського району протоієрей Рустік Романій. На засіданні були обговорені поточні питання життя парафій та облива увага була звернена щодо вчасного подання інформації із життя парафій до інформаційного центру Бориспільської єпархії.