БРОВАРИ. Збори духовенства Другого Броварського округу

БРОВАРИ. Збори духовенства Другого Броварського округу23 березня 2015 р. з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, у храмі на честь св. Апостола Іоанна Богослова м.Бровари, було відслужено собором духовенства Другого Броварського благочинного округу молебень за припинення кровопролиття на українській землі, дарування миру та збереження життя й здоров’я воїнів нашої Батьківщини. Молебень очолив благочинний Другого Броварського округу протоієрей Іоанн Мисів.

Після молебня відбулися збори духовенства, на яких були обговорені поточні питання із життя окремих парафій та благочиння в цілому, питання допомоги воїнам АТО та переселенцям зі Сходу.

БРОВАРИ. Збори духовенства Другого Броварського округуБРОВАРИ. Збори духовенства Другого Броварського округу