БРОВАРИ. Парафія св.апостола Іоанна Богослова закупила медикаменти для воїнів АТОСьогодні Координаційний центр допомоги військовим на Сході, прийняв допомогу від храму.

З пропозицією про допомогу біженцям та воїнам АТО вже не вперше звернувся до волонтерів Благочинний Другого Броварського округу, настоятель храму св.апостола Іоанна Богослова УПЦ м.Бровари, протоієрей Іоанн Мисів.

З церковного подвір'я вивозили бусиком чергову партію дбайливо зібраних речей: продукти харчування, одяг (дорослий і дитячий), мийні засоби, канцтовари, іграшки... Отже, це підійде як на фронт, так і для сімей переселенців. Окрім цього закуплено для наших воїнів чимало медикаментів. Дуже дякуємо настоятелю храму, всім служителям та прихожанам за відкрите серце, співчуття, інціативність та допомогу - не лише словом, але й ділом!