БЕРЕЗАНЬ. Відбулися перші в цьому році збори духовенства

БЕРЕЗАНЬ. Відбулися перші в цьому році збори духовенства16 лютого 2015 року у день пам’яті праведного Симеона Богоприїмця та пророчиці Анни у Свято-Михайлівському храмі міста Березань Божественну Літургію звершив духівник та настоятель храму протоієрей Петро Красножон у співслужінні благочинного Березанського округу ієромонаха Назарія (Омеляненка) та духовенства благочиння.

Після Літургії проповідь виголосив ієромонах Назарій, у якій звернув увагу на постать святого праведного Симеона Богоприїмця та його мирний настрій духу. Він також наголосив на тому, що близиться Великий піст, і як правильно християнину потрібно проводити масляну, готуватися до посту і проводити сам піст.

По закінченню Літургії були проведені перші в цьому році збори Березанського благочиння. На початку зборів отець благочинний привітав від імені духовенства округу духівника благочиння протоієрея Петра Красножона із шестидесятиліттям, котре священник відзначив 3 січня поточного року.

У ході зборів обговорювалися питання гуманітарної допомоги переселенцям зі Сходу України, жителям АТО та сім’ям воїнів, котрі зараз перебувають на Донбасі. Також розглядалися прийняті Архієрейською нарадою РПЦ документи. Було затверджено графік богослужінь під час Великого посту на парафіях благочиння.

БЕРЕЗАНЬ. Відбулися перші в цьому році збори духовенстваБЕРЕЗАНЬ. Відбулися перші в цьому році збори духовенства

БЕРЕЗАНЬ. Відбулися перші в цьому році збори духовенства

March 2024