КОРЖІ. Звершено молебень за припинення війни та настання миру на Україні за участю місцевої влади4 лютого 2015 року у селі Коржі Баришівського району з ініціативи сільського голови Стомаченко Ірини Вікторівни було відслужено молебень за припинення війни та настання миру на Україні. Богослужіння проходило в центрі села біля Спасо-Преображенської церкви, котра зараз будується. Молебень очолив благочинний Березанського округу ієромонах Назарій (Омеляненко) у співслужінні ієромонаха Пимена (Воят), викладача КДАіС, та ієрея Миколая Борисюка, настоятеля храму на честь священномученика Власія Севастійського с. Коржі.

За богослужінням молилися сільський голова разом із депутатським корпусом сільської ради. Також прийшли помолитися рідні військовослужбовців та прості жителі, котрим по-християнськи не байдужа доля Батьківщини. На сьогоднішній день із Коржів у зоні АТО перебуває вісім військовослужбовців. За богослужінням лунали молитви за військових односельців. Після молебню була звершена заупокійна літія за всіх, хто загинув внаслідок збройного конфлікту.

Вкінці богослужіння отець Назарій звернувся до всіх присутніх із закликом до молитви за мир, молитви один за одного та до дієвого втілення євангельських ідеалів у власному житті.

March 2024