КНЯЖИЧІ. Братія Спасо-Преображенського монастиря відвідала поранених солдат у Київському військовому госпіталі14 січня 2015 року, після святкової Літургії благочинний Спасо-Преображенського монастиря села Княжичі архімандрит Ілларіон (Кострець), разом із братією, відвідали Київський військовий госпіталь, де зараз перебувають на лікуванні поранені солдати, учасники АТО. Отець Ілларіон від імені намісника монастиря архімандрита Софронія (Шинкаренка) та братії привітав українських воїнів з Різдвом Христовим та Новим роком та побажав хлопцям швидкого одужання.

Кожному солдатові в подарунок батюшка передав від жителів села смачні пиріжки, яких парафіяни спекли більше 1000 та кошти, що були зібрані спеціально для цієї акції.