БРОВАРИ. У головного храма Другого Броварського благочиння з'явилася оновлена версія сайтуСайт має новий дизайн та оптимізовану структуру. Переглядаючи сторінки сайту, - говорить настоятель храму протоієрей Іоанн Мисів - ви немов перенесетеся на територію нашого храму, ставши частинкою життя нашої парафії. Сподіваємося, що тут ви знайдете цікаву та корисну для себе інформацію про життя нашого приходу, ознайомитеся з ходом будівництва духовно-просвітницького центру, із соціальним служінням нашої церкви, зможете подати записки на богослужіння і поставити питання настоятелю храму. Тож нехай наш сайт послужить вам сходинкою до духовної звершеності.

Для забезпечення стабільної роботи сайт перенесено на сервер в Німеччину. Відкрито реєстрацію на сайті: тепер користувач може коментувати новини та статті, отримувати свіжу інформацію на e-mail.

Запрошуємо до оновленого сайту парафії http://www.ioann-bogoslov.kiev.ua