БЕРЕЗАНЬ. Під час традиційної загальної сповіді відбулося зібрання духовенства Березанського благочиння9 грудня 2014 року у Свято-Михайлівському храмі міста Березані пройшла сповідь духовенства Березанського благочиння. Перед початком Таїнства благочинний ієромонах Назарій (Омеляненко) представив нового клірика Березанського благочиння ієрея Миколая Борисюка, призначеного настоятелем храму сщмч. Власія в с. Коржі.

Отець благочинний ознайомив священнослужителів із інформацією стосовно проведення загальноєпархіальних зборів Бориспільської єпархії. Також були обговорені проблемні питання приходського життя та питання гуманітарної допомоги постраждалим у зоні АТО. Після цього духівник благочиння протоієрей Петро Красножон звернувся до присутніх із повчальним словом про призвання та обов’язки священнослужителя та про значення Різдвяного посту. Всі священники приступили до Таїнства Сповіді.

БЕРЕЗАНЬ. Під час традиційної загальної сповіді відбулося зібрання духовенства Березанського благочинняБЕРЕЗАНЬ. Під час традиційної загальної сповіді відбулося зібрання духовенства Березанського благочинняБЕРЕЗАНЬ. Під час традиційної загальної сповіді відбулося зібрання духовенства Березанського благочиння