Собор духовенства Бориспільської та Київської єпархій відзначив память преподобної Параскеви Сербської27 жовтня 2014р. парафія преподобної Параскеви Сербської с.Вовчків Переяслав-Хмельницького району Київської області відсвяткувала своє престольне свято. Божественную літургію в цей день звершили благочинний Першого Переяслав-Хмельницького округу архімандрит Ніл (Семенець), благочинний Другого Переяслав-Хмельницького округу Бориспільської єпархії протоієрей Геннадій Спатарь, благочинний Іванківського округу Київської єпархії прот. Іоанн Токарук та духовенством двох єпархій.

Після читання Євангелія протоієрей Іоанн Токарук сказав проповідь, в якій розповів про житіє преподобної Параскеви. Після літургії був прочитаний акафіст преподобній Параскеві, звершені хресний хід та уставні многоліття.

Вітаючи настоятеля храму протоієрея Володимира Нанівського з престольним святом архімандрит Ніл зазначив, що починаючи від днів Святої П’ятидесятниці  Свята Церква веде свою боротьбу зі злом і сотні тисяч Святих угодників Божих являються воїнством Небесним, які і сьогодні в  наш складний час допомагають нам грішним в міру наших сил захищати Святую Православну Церкву.  Міжконфесійні чвари, викликані не любов’ю до ближніх, а винятково бажанням невіруючих людей засвідчити про своє існування.  Але Бог не в силі, а в правді і любов Божа здатна подолати будь-яке зло молитвами святих угодників Божих.