БОРИСПІЛЬ. Відбулося зібрання духовенства Другого Бориспільського благочиння

БОРИСПІЛЬ. Відбулося зібрання духовенства Другого Бориспільського благочинняЗ благословення Його Високопреосвященства  Високопреосвященнійшого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського  25 вересня 2014 року в храмі Архістратига Божого Михаіла с. Проців відбулися збори духовенства  Другого Бориспільского  благочиння. Збори очолив благочинний архімандрит Феогност (Юраш).

Під час зборів благочинний довів до духовенства розпорядження правлячого архієрея та були розглянуті питання життя парафій.  Також було окреслено план дій на майбутнє зокрема соціального служіння.

БОРИСПІЛЬ. Відбулося зібрання духовенства Другого Бориспільського благочинняБОРИСПІЛЬ. Відбулося зібрання духовенства Другого Бориспільського благочинняБОРИСПІЛЬ. Відбулося зібрання духовенства Другого Бориспільського благочинняБОРИСПІЛЬ. Відбулося зібрання духовенства Другого Бориспільського благочиння