Бориспільська єпархія організовує допомогу біженцям (ВІДЕО)

Бориспільська єпархія організовує допомогу біженцям (ВІДЕО)З благословення Митрополита Бориспільського і Броварського Антонія відділ соціального служіння та благодійництва Бориспільської єпархії організовує благодійну допомогу біженцям із Східного регіону України і Криму, що зараз перебувають на території єпархії.

Голова відділу прот. Георгій Носач свій храм свв. апп. Петра і Павла в м. Бориспіль, де він є настоятелем, перетворив на пункт прийому харчів і речей для потребуючих. За два дні зібрано сотні кілограмів допомоги постраждалим.

Після недільного богослужіння парафіяни погрузили клунки в автобуси та колоною розвезли по селам Бориспільщини, де проживають біженці: Рогозів, Велика Олександрівка, Вишеньки, Ревне.

За словами отця Георгія, такі поїздки будуть і надалі, адже за справу взялися Перше і Друге Бориспільське благочиння, а ще православні люди не байдужі до чужої біди, вони відкликаються на заклик пастиря.

Координаційний телефон: 067 302 44 04 - отець Георгій Носач