Відбулися збори та сповідь духовенства двох благочинь Броварського району

Відбулися збори та сповідь духовенства двох благочинь Броварського району20 березня 2014 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського, відбулися сповідь та збори духовенства Першого та Другого Броварського благочиння Бориспільської єпархії.

На зборах розглядалися актуальні проблеми парафіяльного життя, були визначені пріоритетні напрями роботи священнослужителів, вказано на недоліки, з якими потрібно боротися і не піддаватися на можливі провокації. Зокрема, благочинний Другого Броварського округу прот. Іоанн Мисів зауважив: «Наша Церква глибоко переживає події, що відбуваються в Україні та підносить безперервні молитви, щоби Господь зглянувся на страждання людей та захистив від нових трагічних випробувань».

Відбулися збори та сповідь духовенства двох благочинь Броварського районуВідбулися збори та сповідь духовенства двох благочинь Броварського району