ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Представник Церкви висловився за мирне без агресії та кровопролиття вирішення ситуації що склалася в Україні30 січня в приміщенні Переяслав-Хмельницької районної бібліотеки з ініціативи голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Недяка Андрія Петровича відбувся круглий стіл «Суспільно–політична ситуація в країні» в якому взяли участь районні депутати та керівництво району.

У круглому столі взяв участь священик Першого Переяслав–Хмельницького округу ієромонах Феодосій (Вишаровський).

В ході зустрічі присутні обговорили суспільно-політичну ситуацію що нині склалася в державі.

Голова Переяслав-Хмельницької РДА відкриваючи круглий стіл зазначив, що за нинішніх умов головним є мирне врегулювання ситуації задля миру та злагоди в Україні.

У свою чергу представник Церкви висловився за мирне без агресії та кровопролиття вирішення ситуації  що склалася, спираючись на моральні та духовні цінності любові та всепрощення.

На сам кінець священик зазначив, що Церква і надалі буде молитися за примноження любові та викорінення ненависті і всякої злоби між громадянами нашої країни.

March 2024