2-ге БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. У Заворичах парафіяни святкували Різдво Христове з вертепом, привезеним із Святої ЗемліВ день Різдва Христового в Свято-Георгієвському храмі с.Заворичи відбулася Святкова Літургія. Прихожани молилися перед Святковим Вертепом, який було привезено на зібрані прихожанами кошти до храму з Віфлеєму під час паломництва до Ізраілю в 2013 році.

По закінченні відбулося Свято, підготовлене вихованцями недільної школи. Молодші діти співали колядки, читали різдвяні вірші, виконували сценки, старші вихованці презентували ненауковий і нефантастичний серіал "Іван Васильові міняє конфесію". Василь, представник сучасної молодіжної субкультури, невіруючий, зусиллями свого друга Івана за допомогою машини часу потрапляє до Ієрусалиму часів Різдва Христового. Зустрічі зі свідками Різдва: волхвами, пастухами, невтішними матерями вбитих немовлят, - докорінно змінюють його світогляд та віру. Василь міняє конфесію - стає православним християнином. Глядачі захоплено спостерігали за пригодами Василя.

По закінченні юні актори та глядачі отримали різдвяні подарунки від Настоятеля прот. Олександра Журавльова.

2-ге БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. У Заворичах парафіяни святкували Різдво Христове з вертепом, привезеним із Святої Землі2-ге БРОВАРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. У Заворичах парафіяни святкували Різдво Христове з вертепом, привезеним із Святої Землі