Різдво Христове в м. Переяслав-Хмельницький

Різдво Христове в м. Переяслав-Хмельницький7 січня  у Свято – Троїцькій церкві м. Переяслав – Хмельницький  відбулася святкова літургія,  під час богослужіння було зачитано Різдвяне послання Блаженнішого митрополита Київського і всієї  України Володимира.   По завершенні   богослужіння діти привітали прихожан Різдвяною постановою «Снігова королева»  та святковими колядками. Всі охочі мали змогу заспівати Різдвяних пісень та були нагороджені солодкими подарунками.

Різдво Христове в м. Переяслав-ХмельницькийРіздво Христове в м. Переяслав-Хмельницький