2-ге БОРИСПІЛЬСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Cвятковим концертом Недільні школи сіл Вороньків та Жовтневе привітали прихожан з Різдвом Христовим7 січня православний світ святкує Різдво Христове, це свято найрадісніше із усіх зимових свят. Особливо його люблять діти, так вихованці недільних шкіл, які діють при храмах на честь Різдва Божої Матері с. Вороньків та на честь Святої Трійці с. Жовтневе Другого Бориспільського благочиння молилися на святкових Літургіях.

Діти, щоб висловити свою велику любов до новонародженого Спасителя, приготовили святковий концерт та привітали усіх прихожан із цим світлим святом. У свою чергу, настоятель храму на честь Різдва Божої Матері с. Вороньків прот. Леонід Антоненко та настоятель храму на честь Святої Трійці с. Жовтневе ієр. Віталій Богуцький привітали маленьких колядників солодощами.

2-ге БОРИСПІЛЬСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Cвятковим концертом Недільні школи сіл Вороньків та Жовтневе привітали прихожан з Різдвом Христовим 2-ге БОРИСПІЛЬСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ. Cвятковим концертом Недільні школи сіл Вороньків та Жовтневе привітали прихожан з Різдвом Христовим